Щойно пролунала термінова заява Правого Сектору: Якщо Порошенко і Парубій не розпустять Верховну Раду, тоді ми ЗМУСИМО їх …

Щоб змусити Верховну Раду саморозпуститися, націоналістичні політичні сили будуть влаштовувати єдині акції протесту. Про це в ефірі “5 каналу” в програмі “Підсумки дня” заявив керівник партії “Правий сектор” Андрій Тарасенко.

“Якщо найближчим часом це не буде зроблено (саморозпуску ВР – 5.ua), тоді ми розпочинаємо єдині акції протесту, які призведуть у кінці кінців до того, що цей режим впаде. Ми це вже робили три роки тому і довели, що ми це можемо зробити”, – сказав він.

На уточнювальне запитання, якими саме діями вони це робитимуть, Тарасенко відповів: “Це будуть всі різноманітні методи, які будуть у нас в арсеналі. Ми можемо використовувати все, бо за нами правда і відповідно народ”.

Як повідомляв 5.UA, у центрі Києва представники “Азову”, “Правого сектора” та “Свободи” провели “Марш гідності”. Учасники акції прийшли до стін Верховної Ради зі своїми вимогами – імпічмент Президента, відкликання деяких депутатів та розірвання дипломатичних відносин з Росією. Охорону правопорядку в столиці забезпечували близько 6 тис. поліцейських.

передает  .zvistochka