«С*ка-війна забирає найкращих!» На Донбасі загинув боєць «Айдара»

На Донбасі загинув боєць 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» Сергій Дрогін.

Військовослужбовець помер 7 травня від отриманого під час обстрілу вогнепального поранення. Про це повідомляється на офіційній сторінці 24 ОШБ «Айдар» у Facebook. передає bbcccnn.

«Відійшов у вічність наш побратим. 7 травня 2019 року о 12:25 у результаті обстрілу позицій російськими окупаційними військами, від вогнепального поранення, захищаючи Батьківщину, загинув старший солдат Дрогін Сергій Олександрович. Хоробрий воїн, вірний товариш, відданий своїй справі патріот. Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям героя», — сказано у повідомленні.

1/5

Відомо, що загиблий боєць з позивним «Скіф» загинув під Горлівкою. Йому було 32 роки. Родом він — із Сєвєродонецька.

Сергій Дрогін

2/5

Сергій Дрогін

3/5

Сергій Дрогін

4/5

Про загиблого написала і волонтер Юлія Толмачова.

«Війна — це сука та мерзота, яка завжди забирає найкращих. Найвідчайдушніших і найбезстрашніших. Тих, хто, не озираючись і без жодних «якщо» готовий встати — і йти захищати тих, хто потребує захисту. Сергію, ти залишишся у нашій пам’яті. Неймовірно прикро і боляче, що ти так рано пішов на небеса. Спи спокійно, Герою! Вічна пам’ять тобі, Скіфе!».

Вона також закликала всіх, хто хоче і може допомогти родині загиблого захисника України, допомогти його родині. І опублікувала реквізити для допомоги: Дрогіна Олена (дружина) 5168 7551 0630 2306.

"С*ка-війна забирає найкращих!" На Донбасі загинув боєць "Айдара"