Починається! Зроблять це на засіданні – відберуть все: 250 осіб! Напруга наростає – гучне рішення

Сьогодні відбудеться чергове засідання РНБО. За даними ЗМІ на ньому розглянуть можливість позбавлення держнагород, військових і почесних звань деяких осіб.

За даними ZN.UA, під час засідання серед іншого, буде розглянута можливість позбавлення державних нагород, військових і почесних звань осіб, замішаних у сприянні російській агресії і тероризму. Джерело

Проти кого точно буде застосований 25 пункт ст. 4 Закону “Про санкції” невідомо. Однак спочатку в списку, представленому для вибору тих, кого позбавлять державних нагород, почесних і військових звань, було близько 250 імен. 

Нагадаємо, що раніше було оприлюднено питання, які будуть розглядати на засідання 26 лютого.

“На засіданні у закритому режимі буде розглянуто проект «Державної стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь». Члени РНБО України також обговорять питання стосовно: невідкладних заходів щодо протидії загрозам національній безпеці у сфері громадянства; стану розслідування справ про державну зраду, дезертирство та терористичну діяльність, порушення присяги; а також щодо застосування санкцій”, – заявили у пресцентрі РНБО.