Вперше за останні роки! Разумков похвалився своєю дружиною. Яка ж вона неймовірна – Конкурентка першої леді!

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вперше за довгий час показав свою дружину і дітей. Так 15 травня в Міжнародний день сім’ї спікер опублікував в Instagram фотографію своїх рідних – дружини Юлії Чайки і двох синів.

“Ви – найцінніше, що в мене є. Люблю безмежно! Із Міжнародним днем сім’ї!” – написав спікер ВР.

Фото, розміщене Разумковим, чорно-біле. Сім’я сидить на дивані, один із хлопчиків обіймає батька, а другий сидить у матері на колінах.

Підписники побажали Разумкову і його сім’ї щастя.

я на вашу щасливу сім’ю”, – написала в коментарях lianayaroslavtseva.

Раніше, 23 квітня Разумков привітав дружину з днем народження.Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков 23 квітня на своїй сторінці у Facebook опублікував фото з дружиною Юлією.

“Уже понад 17 років ми разом святкуємо твій день народження! Дякую тобі за всі ці роки! Дякую за все, що було і що ще буде! Дякую за наших прекрасних малюків! Я дуже тебе люблю!” – звернувся він до дружини.

На фото подружжя знялося, дивлячись одне одному в очі. Обоє – в одязі білого кольору.

Разумков у жовтні 2020 року в інтерв’ю головній редакторці видання “ГОРДОН” Олесі Бацман сказав, що якщо у нього з’являться ознаки зіркової хвороби, її підкоригують дружина і мати, українська актриса Наталія Кудря.

Разумков обіймає посаду голови Верховної Ради України із серпня 2019 року. Він став 14-м спікером парламенту, набравши рекордну кількість голосів під час голосування – за нього проголосувало 382 депутати.

Дружина Разумкова – дочка колишнього мера Миколаєва Володимира Чайки. Пара виховує двох синів – Олександра та Олексія.

Джерело: korupciya.com