Щойно! Переговори тривають – понад годину. Спільної заяви не буде. Що відомо?

Наразі зустріч двох лідерів США та РФ триває. Президенти вже понад годину розмовляють по відеозвʼязку Джерело

Російські агенції опублікували коротке відео, на якому президенти привітали одне одного.

Спільної заяви за підсумками переговорів не очікується.

Після цього очільник Білого дому обговорить результати розмови з парнерами з ЄС. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на свої джерела.

Раніше з’явилась інформація, що розмова з лідерами Італії, Франції, Великої Британії та Німеччини вже відбулась.

У понеділок, 6 грудня, під час розмови з очільником Білого дому глави країн ЄС запевнили у своїй стурбованості “з приводу нарощування російської армії на кордонах України та дедалі жорсткішої риторики Росії”.

Лідери підкреслили свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, – мовилось в оприлюдненій заяві Білого дому.

Президент Франції Еммануель Макрон, німецька канцлерка Ангела Меркель італійський прем’єр Маріо Драгі та глава уряду Британії Борис Джонсон погодились, що єдиним виходо

Нагадаємо, що під час переговорів 7 грудня мають обговорити різні аспекти американсько-російських відносин, зокрема стратегічну стабільність, кібербезпеку та регіональні питання. «Президент Байден підкреслить занепокоєння США у звʼязку з діями російських військових на кордоні з Україною та підтвердить підтримку Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України», – йдеться у повідомленні.