Прямо з США! Арешт на все: Коломойський похолов. У Байдена зробили свій хід – відповість за все!

Коломойському від Білого Дому прилетів “привіт”.

Окружний суд Флориди від імені США прийняв рішення заарештувати активи Коломойського та його партнерів, які були куплені на виведені із «Приватбанку» гроші. Тут йдеться про активи на сотні мільйонів доларів, головним чином нерухомість у штаті Флорида, пише телеграм канал Вертикаль.  Джерело

Активи в США Коломойський та Боголюбський купували через фірму-«пральню» Optima, формальними власниками якої були Мордехай Корф та Уріель Лабер. “Прилетіло” всьому цьому “квартету”.

Схоже, це лише початок. Адже справа щодо махінацій Коломойського з нерухомістю на гроші «Привату» веде ФБР. І тут саме той випадок, коли жорна американського правосуддя мелють повільно, але вірно.

Схоже, що незабаром сам Коломойський може постати перед американським судом і «скласти компанію» Лазаренка.

А Білий Дім – допомагає провести Зеленському у деолігархізації на тлі того, що олігархи намагаються «хитати» ситуацію в Україні.

Зважаючи на все, наступним буде Ахметов.

США подали новий позов на 6 млн доларів у справі Коломойського та Боголюбова. Мін’юст США вчетверте звернувся до суду щодо можливого виведення Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим коштів з “Приватбанку” з вимогами на 6 млн доларів.

Про це повідомляє Міністерство юстиції США.

Мін’юст подав цивільний позов до окружного суду південного округу Флориди щодо конфіскації суми у понад 6 млн доларів, отримані від продажу комерційної нерухомості в Далласі, штат Техас. Сполучені Штати вважають, що нерухомість утримувалася на кошти, незаконно виведені “ПриватБанку”.

Цей позов є вже четвертим, що стосується виведення коштів з “Приватбанку” Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.

Подавши позов, Мін’юст прагне анулювати простий вексель та договір про довірче управління, пов’язані з цією угодою про фінансування.

Так, у серпні 2020 року США подали два позови в Південному окрузі Флориди щодо їхньої нерухомості у Далласі та Луїсвіллі (штат Кентуккі). У грудні 2020 року було подано третій позов щодо майна у Клівленді, штат Огайо.

Тоді США подали два позови у Південному окрузі Флориди, стверджуючи, що комерційна нерухомість у Далласі та Луїсвіллі, штат Кентуккі, була придбана коштом, незаконно отриманим від ПриватБанку в рамках багатомільярдної шахрайської кредитної схеми. У грудні 2020 року Мін’юст подав третій позов у тому самому окрузі, стверджуючи, що нерухомість у Клівленді, штат Огайо, куплена аналогічним чином.

У всіх чотирьох позовах Коломойського та Боголюбова звинувачують у розкраданні мільярдів доларів з “Приватбанку”. А саме, що вони нібито отримували шахрайські позики з 2008 року і до націоналізації банку у 2016 році.

Мін’юст США стверджує, що ексакціонери банку відмивали частину доходів, отриманих злочинним шляхом, за допомогою безлічі підставних компаній, насамперед через кіпрське відділення ПриватБанку, перш ніж переводити кошти до Штатів.

Як стверджується в позовах, Мордехай Корф і Уріель Лабер, які були соратниками Коломойського і Боголюбова, створили мережу організацій під назвою “Оптіма” (або її варіацією), аби далі відмивати привласнені кошти.

На них було придбано нерухомості та бізнесу на сотні мільйонів доларів по всій країні. Зокрема – бізнес-центри у Далласі (Stemmons Towers), Клівленді (55 Public Square), Луїсвіллі (PNC Plaza), а також офісний парк у Далласі (колишня штаб-квартира CompuCom).

У новому позові стверджується, що низка компаній Optima використовували прибутки від CompuCom Campus на утримання Stemmons Towers. У 2019 році Stemmons Towers було продано за спеціальним фінансовим контрактом, внаслідок якого понад 6 млн доларів відсотків та тіла боргу належить 87STE LLC.

США просять суд конфіскувати контракт, що включає право на отримання відповідних платежів та пов’язаного з ним договору купівлі-продажу.

Нагадаємо, що У квітні 2019 року видання The Daily Beast повідомило, що ФБР розпочало розслідування проти Ігоря Коломойського. Бізнесмена підозрюють у низці фінансових злочинів, зокрема у відмиванні грошей.