Поки ми спали! Підступність ворога перейшла межу: прямо в Миколаєві. Багатоповерхівка вщент – покараємо!

Зранку 29 червня у Миколаєві прогриміли вибухи. Вибухи уже підтвердив мер Олександр Сєнкевич. На місця вже вирушили рятувальники, а також медики. 

Як зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, вибухи у місті дійсно пролунали зранку. Наразі рятувальники, а також бригади швидкої допомоги вирушили до місця влучання.  Джерело

“Прошу всіх залишатись в укриттях і не виходити на вулицю до завершення повітряної тривоги. Не публікуйте фото з місць обстрілів! Всю інформацію повідомлю згодом,”– підкреслив Сєнкевич

О 07:10 Олександр Сєнкевич повідомив, що ворог влучив у багатоповерховий будинок. Мер Миколаєва зазначив, що наразі на місці проводяться пошуково-рятувальні роботи. Крім того, до порятунку залучені як надзвичайники, так і медики з комунальниками.

Крім того, Віталій Кім зауважив, що наразі відомо про трьох поранених, а також двох загиблих внаслідок ракетного удару по багатоповерхівці. Відомо, що й постраждав співробітник ДСНС.

Очільник міської ради вкотре закликав містян не публікувати ані адреси влучання, ані світлин з місця події. Важливо не наражати на небезпеку ані себе, ані тих, хто бореться за життя інших. Будьте максимально відповідальними!

Нагадаємо, що зранку на Півдні України пролунали повітряні тривоги. Сирени чули у Миколаївській, а також Одеській областях. Що ж стосується Херсонської, то вона зараз перебуває під окупацією. Тож в області про небезпеку ракетних ударів не повідомляють. Але цього ранку вибухи чули й у ній також.